• 1

Rozliczenia roczne. Kompleksowe doradztwo w zakresie podatków i ZUS.

Zeznanie Roczne 2022

 

Zeznanie roczne za 2022 rok to deklaracja o dochodach i kwotach podatku. Ostateczny termin rozliczenia i złożenia zeznania to koniec kwietnia 2023 roku. Warto jednak rozważyć wcześniejsze złożenie zeznania podatkowego tak by sprawę załatwić jak najszybciej.

W sytuacji gdy uzyskałeś w 2022 roku dochód w kraju lub też zagranicą zeznanie roczne powinno być przygotowane bardzo starannie i z uwagą.

Zeznanie roczne przygotowane nieprawidłowo może prowadzić do problemów i kar.

Nie trać czasu, powierz zeznanie roczne profesjonaliście. Doradca podatkowy ma wiedzę i chętnie odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości oraz przygotuje twoje zeznanie roczne za rok 2022 w sposób prawidłowy i na właściwym formularzu PIT.

 Zeznanie roczne przygotujemy w sposób profesjonalny z myślą o zaoszczędzeniu Twego cennego czasu.

W standardowych przypadkach zeznanie roczne przygotujemy w oparciu o informacje przekazane via mail. W takiej opcji nie ma potrzeby spotkania, a gotowe zeznanie roczne przekazujemy mailem. Bardziej skomplikowane przypadki wymagają omówienia i dlatego też zeznanie roczne przygotujemy po spotkaniu.

 W przypadku cudzoziemców zeznanie roczne wynika z indywidualnej analizy.

Nasze zeznanie roczne przygotowane jest przez doradcę podatkowego wpisanego do rejestru Ministerstwa Finansów i korzystającego z ubezpieczenia OC.

 Zapraszamy do kontaktu.

Chętnie omówimy dalsze szczegóły.

Zeznanie roczne nie musi czekać na ostatnią chwilę!!!